Filtr oleju Baldwin BT 292
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju Baldwin BT292 typu „spin-on” (zakręcany). Stosowany w różnorodnych maszynach przemysłowych i silnikach marki takich jak Caterpillar, Komatsu, Deutz, New Holland, Liebherr, Fendt, Nissan, Vermeer itp.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 141 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,58 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 97,8 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | 62,5 mm |
| Gwint | 1"-12UNF |