Filtr oleju J1310305
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju J1310305 firmy Herth+Buss Jakoparts służy do oczyszczania oleju krążącego w silniku z zanieczyszczeń. Jest stosowany między innymi w pojazdach marek Hyundai i Kia.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 135 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,5 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 93 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 71,5 mm |
| Średnica wewnętrzna | 61,5 mm |
| Gwint | M26,1,5 |