Filtr oleju Lonking LG70 do silnika Yuchai Euro 5
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju przeznaczony do wózków widłowych Lonking LG70 z silnikiem Yuchai Euro 5 o numerach referencyjnych A60A00-1012240, B3100000157 oraz 937GH6322C4. To element eksploatacyjny montowany w układzie smarowania silnika wysokoprężnego Yuchai zgodnego z normą emisji Euro 5. Filtr ten może pasować do innych chińskich wózków widłowych i ładowarek.
Dane techniczne
| Długość całkowita | 205 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 1 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 96 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 71,5 mm |
| Średnica wewnętrzna | 24 mm |
| Gwint | 1"-12UNF-2B |