Filtr oleju do wózka widłowego Lonking z silnikiem Yunnei DEF20CDF4 Euro 5
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju do wózka widłowego Lonking z silnikiem Yunnei DEF20CDF4 Euro 5, pasuje do innych chińskich wózków widłowych
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 140 mm |
| Szerokość całkowita | 65 mm |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | 65 mm |
| Waga | 0,2 kg |
| Typ paliwa | Diesel |
| Średnica wewnętrzna | 25 mm/ 14 mm |