Filtr oleju OC 217
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju OC 217. Może pasować wózków widłowych czy ładowarek z odpowiednim silnikiem i układem, a także do pojazdów osobowych i dostawczych takich marek jak Toyota, Suzuki, Nissan, Subaru, VW czy Infiniti.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 86,5 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,25 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 65,5 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 62,9 mm |
| Średnica wewnętrzna | 54,5 mm |
| Gwint | 3/4"-16UNF-2B |