Filtr oleju WL7089
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju WL7089 to filtr typu „spin-on” (przykręcany). Pasuje m. in. do silników Forda w modelach A-Serie, Fiesta, Focus, Tourneo czy Transit.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 90 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,38 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 95 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 89 mm |
| Średnica wewnętrzna | 76 mm |
| Gwint | M22 x 1.5 |