Filtr paliwa H18WK05
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr H18WK05 to wkład paliwa stosowany w układach zasilania silników wysokoprężnych. Służy do oddzielania zanieczyszczeń i wody od oleju napędowego, pomagając chronić układ wtryskowy i zapewnić prawidłową pracę silnika. Stosowany w maszynach marek Avia, Daf, Iveco, Jcb i inne.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 210 mm |
| Szerokość całkowita | 93 mm |
| Długość całkowita | 210 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,8 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 93 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | 62 mm |
| Gwint | M20x1.5 |