Filtr paliwa Lonking LG70DT do silnika Yuchai Euro5
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa przeznaczony do wózków widłowych Lonking LG70DT z silnikiem Yuchai Euro 5 o numerach referencyjnych A60B00-1105350A, B2000000315 oraz 937GJ6820B1. Filtr ten może pasować do innych chińskich wózków widłowych i ładowarek.
Dane techniczne
| Długość całkowita | 248 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 1,1 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 96,5 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | 16,5 mm |
| Gwint | M18*1,5 |