Filtr paliwa WDK 962/20 Mann Filter
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa WDK 962/20 Mann Filter przeznaczony do maszyn budowlanych i rolniczych, a także tych których silnik odpowiada specyfikacji filtra. Jego zadaniem jest oczyszczanie paliwa z zanieczyszczeń stałych oraz oddzielanie wody.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 216 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,82 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 96 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | 63 mm |
| Gwint | M18x1,5 |