Filtr skrzyni biegów do wózka widłowego Komatsu
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr skrzyni do wózka widłowego Komatsu
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 43 mm |
| Szerokość całkowita | 43 mm |
| Długość całkowita | 165 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,2 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 43 mm |
| Średnica wewnętrzna | 25 mm |