Koło do wózka paletowego 180x40x20 mm piasta 64 mm
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koło do wózka paletowego aluminiowo-poliuretanowe 180x40x20 mm, piasta 64 mm
Dane techniczne
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 1,4 kg |
| Średnica koła/rolki | ⌀ 180 mm |
| Średnica otworu | ⌀ 20 mm |
| Szerokość piasty | 64 mm |
| Szerokość bieżnika (koła napędowego) | 47 mm |
| Zawiera łożysko | Tak |
| Niebrudzące | Tak |