Chłodnica Gunstig 930 z silnikiem Cummins
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Chłodnica do Gunstig 930 z silnikiem Cummins
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 970 mm |
| Szerokość całkowita | 810 mm |
| Długość całkowita | 310 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 47 kg |
| Z chłodnicą oleju | Tak |
| Średnica węży | 45 mm /60 mm |
| Gwint | 1" |
| Rozstaw uchwytów mocowania A | 770 mm |
| Rozstaw uchwytów mocowania B | 80 mm |
| Długość chłodnicy D | 175 mm |
| Szerokość chłodnicy E | 670 mm |
| Wysokość chłodnicy F | 900 mm |