Felga skręcana tylna do wózka Lonking LG15 8 cali
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Felga skręcana tylna do wózka Lonking LG15 8 cali i innych wózków widłowych chińskich
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 115 mm |
| Szerokość całkowita | 240 mm |
| Długość całkowita | 240 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | 240 mm |
| Waga | 4,5 kg |
| Typ felgi | skręcana |
| Średnica centrująca (T) | ⌀ 100 mm |
| Średnica otworu na śrubę (R) | ⌀ 13 mm |
| Średnica otworu montażowego (E) | ⌀ 15 mm |
| Rozstaw otworów montażowych (G) | 65 mm |
| Rozstaw otworów na śruby (W) | 150 mm |
| Szerokość felgi (A) | 115 mm |
| Średnica felgi (D) | ⌀ 190 mm |