Felga z pierścieniem do ładowarki Gunstig 910 912 koła 16 cali
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Felga z pierścieniem stosowana w chińskiej ładowarce kołowej Günstig 910, 912 oraz innych chińskich ładowarkach kołowych z kołami 16 cali i napędem półosiowym
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 325 mm |
| Szerokość całkowita | 465 mm |
| Długość całkowita | 465 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ∅ 465 mm |
| Waga | 19,80 kg |
| Rodzaj opony | - |
| Typ felgi | z pierścieniem |
| Średnica centrująca (T) | ⌀ 138 mm |
| Średnica otworu montażowego (E) | ⌀ 20 mm |
| Rozstaw otworów montażowych (G) | 95 mm |
| Rozstaw otworów na śruby (W) | 192 mm |
| Szerokość felgi (A) | 73 mm |
| Średnica felgi (D) | ⌀ 382 mm |
| ET | 93 mm |