Filtr hydrauliczny 1706PF
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny 1706PF
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 47 mm |
| Szerokość całkowita | 47 mm |
| Długość całkowita | 68 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ 47 mm |
| Waga | 0,094 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 47 mm |
| Średnica wewnętrzna | 21 mm |