Filtr hydrauliczny Hifi SH 66375
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny Hifi SH 66375 stosowany w wózkach widłowych i maszynach JCB TLT, Bobcat, Caterpillar, Ford, John Deere, Komatsu, Manitou oraz Toyota
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 155 mm |
| Szerokość całkowita | Ø 98 mm |
| Długość całkowita | 98 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ∅ 98 mm |
| Waga | 0,98 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | Ø 98 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | Ø 70 mm |
| Średnica wewnętrzna | Ø 63 mm |
| Gwint | Ø 33 mm, M 36 |