Filtr hydrauliczny ssania Toyota 5FG 6FG Hangcha CPCD35N-RW56B
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny ssania do wózków widłowych Toyota 5FG 6FG Hangcha CPCD35N-RW56B
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 80 mm |
| Szerokość całkowita | Ø 80 mm |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ 80 mm |
| Waga | 0,35 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 80 mm |
| Gwint | ⌀ 30 mm, M 33 |