Filtr hydrauliczny Lonking CDM 6016
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny stosowany w minikoparce gąsienicowej Lonking CDM 6016 z silnikiem Kubota. Filtr hydrauliczny powrót Liugong
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 80 mm |
| Szerokość całkowita | 80 mm |
| Długość całkowita | 250 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ∅ 80 mm |
| Waga | 0,606 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 80 mm |
| Gwint | ⌀ 31 mm, M 36 |