Filtr hydrauliczny do wózków widłowych Lonking przepływowy LG100DT
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny do wózków widłowych Lonking LG50, LG60, LG70, pasuje do innych chińskich wózków widłowych
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 108 mm |
| Szerokość całkowita | 108 mm |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,65 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 108 mm |
| Średnica wewnętrzna | 18 mm |