Filtr hydrauliczny powrotny
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny powrotny stosowany w ładowarce kołowej Gunstig 916
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 120 mm |
| Szerokość całkowita | 120 mm |
| Długość całkowita | 285 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ 120 mm |
| Waga | 1,186 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 120 mm |
| Średnica wewnętrzna | 81 mm |