Filtr oleju 91H2011870
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 72 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,25 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 77 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | ⌀ 63,6 mm |
| Średnica wewnętrzna | ⌀ 56 mm |
| Gwint | 3/4 cal |