Filtr oleju PP 85 Gunstig 930
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju PP85 stosowany w ładowarce kołowej Gunstig 930 z silnikiem Cummins, a także w maszynach Bobcat, Case Construction, Hyundai oraz Komatsu.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 145 mm |
| Szerokość całkowita | ⌀ 95 mm |
| Długość całkowita | 95 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ 95 mm |
| Waga | 0,506 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 95 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | ⌀ 71 mm |
| Średnica wewnętrzna | ⌀ 62 mm |
| Gwint | M 20 x 1,5 |