Filtr oleju hydraulicznego powrotny TB504.551F.4.2
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 125 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,65 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 94 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 85 mm |
| Średnica wewnętrzna | 75 mm |
| Gwint | 24,8 mm |