Filtr paliwa Donaldson P550929
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa Donaldson P550929 stosowany w wózkach widłowych: Linde H120 H160, Hyster, Yale z silnikiem GM
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 210 mm |
| Szerokość całkowita | Ø 93 mm |
| Długość całkowita | 93 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ∅ - mm |
| Waga | 0,616 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | Ø 93 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | Ø 71 mm |
| Średnica wewnętrzna | Ø 62 mm |
| Gwint | M 20 x 1,5 |