Filtr paliwa PP904
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa PP904 to przykręcany filtr paliwowy produkowany przez firmę Filtron. Cechuje się technologią trzystopniowej separacji wody. Pasuje m.in. do pojazdów marki Nissan, a konkretnie do modeli: Bluebird, Cherry III, Laurel, Patrol I / III, Cabstar I.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 110 mm |
| Szerokość całkowita | 86 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,39 kg |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 86 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | ⌀ 71 mm |
| Średnica wewnętrzna | ⌀ 62 mm |
| Gwint | 3/4-16 UNF |