Filtr paliwa Still RX-70-18
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa stosowany w koparko-ładowarkach, maszynach budowlanych
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 128 mm |
| Szerokość całkowita | 83 mm |
| Długość całkowita | 83 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ⌀ 83 mm |
| Waga | 0,28 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 83 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | ⌀ 32 mm |
| Średnica wewnętrzna | ⌀ 22 mm |