Alternator do chińskiego wózka widłowego z silnikiem Mitsubishi S4S 12V 50A
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Alternator 12V 50A dedykowany do silnika Mitsubishi S4S – zapewnia niezawodne ładowanie akumulatora i zasilanie układu elektrycznego maszyny.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 116 mm |
| Szerokość całkowita | 190 mm |
| Długość całkowita | 160 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 3,5 kg |
| Szerokość maksymalna paska | 3 mm |
| Średnica koła pasowego | 75 mm |
| Napięcie | 12 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 155 mm |