Alternator 12V 50A Nissan 23100-FU410
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Alternator 12V 50A Nissan 23100-FU410
Alternator silnika przeznaczony do wózków widłowych Nissan, Jungheinrich, Mitsubishi i Caterpillar, wyposażonych w silniki spalinowe Nissan H20/H25, K21/K25.
Dane techniczne:
- Prąd: 50A
- Numer części: 23100-FU410
Zapewnia stabilne ładowanie akumulatora oraz niezawodną pracę układu elektrycznego wózka widłowego. Solidna konstrukcja gwarantuje długą żywotność i odporność na intensywną eksploatację.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 160 mm |
| Szerokość całkowita | 125 mm |
| Długość całkowita | 175 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 3,6 kg |
| Szerokość maksymalna paska | 10 mm |
| Średnica koła pasowego | 74 mm |
| Napięcie | 12 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 156 mm |