Alternator do chińskiego wózka widłowego z silnikiem Xinchai 14V 50A
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Alternator silnika Xinchai 14V 50A do wózków widłowych Lonking LG20-35DT, pasuje również do wózka terenowego Terrain.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 169 mm |
| Szerokość całkowita | 147 mm |
| Długość całkowita | 179 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 5,15 kg |
| Szerokość maksymalna paska | 16 mm |
| Średnica koła pasowego | 82 mm |
| Moc | 50 A |
| Napięcie | 12 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 170 mm |