Filtr oleju 1269816
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju pasuje do wózków widłowych, również chińskich wózków widłowych i ładowarek
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 99,5 mm |
| Szerokość całkowita | 84 mm |
| Długość całkowita | 84 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,33 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 84 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 61 mm |
| Średnica wewnętrzna | 51 mm |
| Gwint | M 20 x 1.5 - 6H |