Filtr oleju Hifi T600
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju stosowany w wózku widłowym Mitsubishi FG25N oraz maszynach Mazda, Subaru, Renault, Toyota, Volvo oraz Yanmar (Hifi T600, PP27)
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 68 mm |
| Szerokość całkowita | 70 mm |
| Długość całkowita | 70 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ⌀ 70 mm |
| Waga | 0,19 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 70 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | ⌀ 63 mm |
| Średnica wewnętrzna | ⌀ 57 mm |
| Gwint | M 20 x 1,5 |