Alternator silnika Yunnei DEF20CFF4
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Alternator silnika Yunnei DEF20CFF4. Stosowany jest jako oryginalna część do silników marki Yunnei montowanych w maszynach roboczych, przede wszystkim w chińskich ładowarkach kołowych, miniładowarkach i wózkach widłowych. Może być stosowany także w innych silnikach z takimi samymi specyfikacjami technicznymi i montażowymi.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 135 mm |
| Szerokość całkowita | 180 mm |
| Długość całkowita | 175 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 5,5 kg |
| Szerokość maksymalna paska | 25 mm |
| Średnica koła pasowego | 60 mm |
| Napięcie | 12 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 160 mm |