Filtr oleju Hifi SO 6080, P550422
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju stosowany w wózku widłowym Lonking LG50 z silnikiem S6S
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 152 mm |
| Szerokość całkowita | ⌀ 107 mm |
| Długość całkowita | 107 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ⌀ 107 mm |
| Waga | 0,8 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 107 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 98 mm |
| Średnica wewnętrzna | 86 mm |
| Gwint | 1"-12 UNF |