Filtr oleju skrzyni Lonking
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju skrzyni do wózków widłowych Lonking, PP 485, pasuje również do innych chińskich wózków widłowych
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 75 mm |
| Szerokość całkowita | 83 mm |
| Długość całkowita | 83 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,33 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 83 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 64 mm |
| Średnica wewnętrzna | 56 mm |
| Gwint | M20 x 1,5 |