Filtr oleju skrzyni biegów Lonking
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny do wózków widłowych Lonking LG50, LG60, LG70 pasuje do innych chińskich wózków widłowych
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 75 mm |
| Szerokość całkowita | 75 mm |
| Długość całkowita | 128 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,31 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 75 mm |
| Średnica wewnętrzna | 31,5 mm |