Filtr powietrza Donaldson P831424
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza Donaldson P831424 przeznaczony jest do oczyszczania powietrza zasysanego przez silnik spalinowy. Chroni układ dolotowy przed kurzem i zanieczyszczeniami.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 265 mm |
| Szerokość całkowita | 105,5 mm |
| Długość całkowita | 265 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,36 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 105,5 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 92 mm |
| Średnica wewnętrzna | 60,1 mm |