Filtr powietrza Nissan SA14523K
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza FPC415 stosowany np. w wózkach widłowych Nissan
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 160 mm |
| Szerokość całkowita | Ø 160 mm |
| Długość całkowita | 245 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ 160 mm |
| Waga | 0,67 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | Ø 160 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | Ø 88 mm |
| Średnica wewnętrzna | Ø 74 mm |