Filtr powietrza do wózka widłowego Komatsu
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza do wózka widłowego Komatsu
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 162 mm |
| Szerokość całkowita | 162 mm |
| Długość całkowita | 356 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,8 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 162 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 129 mm |
| Średnica wewnętrzna | 91 mm |