Filtr powietrza SA1358
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza stosowany w wózkach widłowych Toyota 4FG, Komatsu FG 10/12/14/15/15-12/18 oraz TCM FG15
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 188 mm |
| Szerokość całkowita | ø 188 mm |
| Długość całkowita | 85 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ⌀ 188 mm |
| Waga | 0,6 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 188 mm |
| Średnica wewnętrzna | ⌀ 114 mm |