Filtr powietrza Linde
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza do wózków widłowych LINDE H45T-01, LINDE H45D, LINDE H50T-01, pasuje do silników, VW CBHA (D), VW BMF (LPG)
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 147 mm |
| Szerokość całkowita | 147 mm |
| Długość całkowita | 362 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ⌀ 147 mm |
| Waga | 0,57 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 147 mm |
| Średnica wewnętrzna | 86,5 mm |