Filtr powietrza Hifi SA 17068
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza SA 17068 stosowany w wózkach widłowych Nissan DX15 D, Linde H14D oraz w maszynach Holder i Hamm
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 144 mm |
| Szerokość całkowita | Ø 114 mm |
| Długość całkowita | 255 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ∅ 114 mm |
| Waga | 0,3 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | Ø 114 mm |
| Średnica wewnętrzna | Ø 68 mm |