Filtr powietrza Lonking CPCD30/35 wkład
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza Lonking CPCD30/35 wkład wewnętrzny, bezpiecznik
terrain
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 315 mm |
| Szerokość całkowita | 85 mm |
| Długość całkowita | 85 mm |
| Jakość części | replacement |
| Waga | 0,8 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 85 mm |
| Średnica wewnętrzna | 63 mm |