Filtr powietrza JCB 736
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza stosowany w ładowarkach teleskopowych JCB 736 i wozidło COMPAIR HOLMAN 6000 oraz innych ładowarkach i koparkach JCB
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 155 mm |
| Szerokość całkowita | 155 mm |
| Długość całkowita | 370 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ 155 mm |
| Waga | 0,702 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | Ø 155 mm |
| Średnica wewnętrzna | Ø 99 mm |