Filtr powietrza Lonking KW1432
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza pasujący do wózków widłowych Lonking (terrain) oraz innych chińskich wózków.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 134 mm |
| Szerokość całkowita | 134 mm |
| Długość całkowita | 330 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,7 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 134/80 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 123 mm |
| Średnica wewnętrzna | 85/66 mm |