Filtr powietrza Hifi SA 16350
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza stosowany w wózkach widłowych Combilift C 2500 i Combilift C 4000 oraz w maszynach Caterpillar, New Holland, Perkins i innych
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 105 mm |
| Szerokość całkowita | ⌀ 105 mm |
| Długość całkowita | 280 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ⌀ 105 mm |
| Waga | 0,392 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 105 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | ⌀ 85 mm |
| Średnica wewnętrzna | ⌀ 65 mm |