Filtr powietrza
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza stosowany w wózkach widłowych Toyota 5FG30-50
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 164 mm |
| Szerokość całkowita | ⌀ 164 mm |
| Długość całkowita | 348 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ⌀ 164 mm |
| Waga | 1,2 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 164 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 122 mm |
| Średnica wewnętrzna | 100 mm |