Filtr powietrza Hifi SA 18007
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza Hifi SA 18007 stosowany w wózkach widłowych: Komatsu FD35T-5, Komatsu FD35T-7, Komatsu FD40T-5, Komatsu FD45, Komatsu PC100
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 153 mm |
| Szerokość całkowita | Ø 153 mm |
| Długość całkowita | 315 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ∅ 153 mm |
| Waga | 0,996 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | Ø 153 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | Ø 127 mm |
| Średnica wewnętrzna | Ø 109 mm |