Filtr powietrza Combilift C4000
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza do wózka czterokierunkowego Combilift C4000 z silnikiem Kubota, może być również zastosowany w Manitou MSI 30D lub Ausa
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 138 mm |
| Szerokość całkowita | 138 mm |
| Długość całkowita | 327 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ⌀ 138 mm |
| Waga | 0,65 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 138 mm |
| Średnica wewnętrzna | 85 mm |