Filtr powietrza do ładowarki teleskopowej Gunstig GRT1500 z silnikiem perkins euro 5
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza do ładowarki teleskopowej Gunstig GRT1500 z silnikiem Perkins Euro 5 to wysokiej jakości element, który zapewnia skuteczną filtrację powietrza zasysanego do silnika, chroniąc go przed zanieczyszczeniami i kurzem. Produkt jest dedykowany do ładowarek Gunstig GRT1500 ale pasuje również do innych chińskich maszyn, w tym Everun, oraz pojazdów wyposażonych w silniki Perkins, w tym ładowarek Everun ERT1500.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 275 mm |
| Szerokość całkowita | 102,5 mm |
| Długość całkowita | 102,5 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | 60 mm |
| Waga | 1,22 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 102,5 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 80 mm |
| Średnica wewnętrzna | 60 mm |