Filtr powietrza kompletny z bezpiecznikiem KW1839 LG100
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza kompletny z bezpiecznikiem KW1839, pasuje do chińskich wózków widłowych i maszyn budowlanych
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 185 mm / 104 mm |
| Szerokość całkowita | 185 mm / 104 mm |
| Długość całkowita | 395 mm / 378 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | 185 mm / 104 mm |
| Waga | 1,41 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 185 mm / 104 mm |
| Średnica wewnętrzna | 111 mm / 87 mm |